Ochranné autofólie

NOVINKA: solární autofólie Crystalline 90

Jediná solární fólie kterou lze aplikovat na přední boční již tónovaná skla automobilu a zároveň splňující podmínky vyhlášky Ministerstva dopravy ČR o aplikovatelnosti na výše uvedená skla vozidel. Unikátní vlastnosti této vícevrstvé optické fólie založené na bázi nekovové nanotechnologie jako:

- dobrý výhled i přes velmi dobrou úroveň redukce tepla ve voze, 

- ochrana dětí a spolucestujících před horkem a slunečním oslněním, 

- nadprůměrná UV ochrana, 

- redukce vytížení klimatizačního zařízení a úspora paliva, 

- kombinace nízké úrovně reflexe a velmi mírného zabarvení a tedy zachování originálního vzhledu vozu, přispívají ke kvalitativnímu prvenství fólie Crystalline na trhu.

 

Solární autofólie Scotchtintt™ Panther Auto Film

Automobilové fólie 3M Panther jsou vysoce kvalitní polyesterové filmy, které zvyšují komfort cestování. Redukují oslnění a horko uvnitř vozu, což přispívá k bezpečnosti řízení. Prodlužují životnost interiéru a zlepšují celkový vzhled vozu. Solární autofólie 3M odblokují až 99 % škodlivých UV paprsků a vynikají svou stálobarevností. Záruka stálobarevnosti poskytovaná společností 3M je na řadu FX 3 roky, na řadu CS 7 let a na Crystaline (Prestige) 15 let. Nespokojte se s ničím jiným než se stálobarevnými autofóliemi 3M Scotchtintt™ Panther Auto Film. Už nikdy purpurová okna! S fóliemi 3M jsou okna vzhledná a hladká na dotek. Po čase se na nich nedělají bublinky, ani puchýřky a nelesknou se. Jsou odolné a trvanlivé. Díky ochranné vrstvě proti oděru zůstávají dlouhou dobu vysoce a plně funkční.

  • Ochranné fólie video
  • technická specifikace PU 8591 E
  • technická specifikace PU 8592 E
  • stránky výrobce