Ochranná folie na čelní sklo - ClearPlex®

Všichni jistě znáte nepříjemnosti, které vznikají na veřejných komunikacích, kdy od projíždějícího automobilu odlétne kamínek a poškodí vám čelní sklo. Dle zákona je nutné sklo opravit nebo vyměnit.

Dosud jste měli na výběr ze tří možností:

1. Auto dohonit a komplikovaně se dožadovat, aby oprava vašeho skla byla zaplacena z pojistky viníka.

2. Čerpat z vašeho vlastního připojištění čelního skla. 

3. Výměnu skla zaplatit ze svého.

 

Nyní máte na výběr další možnost:

4. Ochranná fólie na čelní sklo ClearPlex - zamezí nežádoucímu poškození a prasklinám, zachycuje UV záření a snižuje vnitřní teplotu vozu.

 

Revoluční způsob ochrany čelního skla

Díky inovativnímu řešení v podobě neviditelné ochranné fólie ClearPlex® se nyní nabízí možnost ochrany Vašeho čelního skla. Fólie ClearPlex® je první a jedinou křišťálově čistou fólií na čelní sklo. Patentované výsledky vývoje snižují nebezpečí poškození i rizika způsobená všeobecnými vlivy dopravy. Výrazně zmírňují dopady a nárazy odlétajících kamínků i důlky po nich, přičemž zachovávají původní stav skla. Ochranná fólie ClearPlex® na čelní sklo představuje v oblasti technologie čelního skla unikátní a revoluční přístup. Fólie se nesloupává, nevytvářejí se pod ní bubliny, nežloutne, nepopraská a vytváří skutečně neviditelnou vrstvu, což dokládá i homologace MDČR. Povrch fólie je opatřen speciální vrstvou proti poškrábání, a tak se nemusíte obávat jejího poškození po návštěvě mycí linky. Díky aplikaci fólie se zvýši rychlost stékání deště a sněhu po skle. Ochranná fólie ClearPlex® na čelní sklo dokonce odolává i běžnému namáhání způsobené například použitím stěračů. Výrobce fólie garantuje bezchybnou funkčnost po dobu jednoho roku, nebo 20tis. km. Reálná (ověřená) životnost je 60-120tis km dle prostředí, hustoty dopravy a kvalitě údržby. S aplikací regenerační emulze Clear X-HD cca každých 10tis km najedete bez problému více než 100tis km.

Důležitá upozornění

Ochranou fólii není nutné aplikovat na nové sklo. Na rozdíl od solárních fólií dokáže zakrýt drobná poškození skla např. od stěračů. Je to dáno tím, že fólie ClearPlex® se aplikuje z venku a lepidlo nanesené na fólii dokáže zahladit drobná poškození. Fólie se aplikuje mokrou technologií, a proto se pod fólií může objevit zbytková vlhkost a nebo sotva patrné skvrny s duhovým efektem až do doby úplného vyschnutí. Tato doba je závislá na teplotě a v létě může trvat jen několik dní, v zimním období ovšem i několik týdnů. 

obrázek okna

Kliknutím vyberte šířku role

  • osvědčení o schválení
  • omezená záruka ClearPlex
  • registrace záruky ClearPlex
  • ClearPlex kalkulátor
  • ClearPlex video