Autofólie

  Cenik autofolií zde ... 

Solární autofólie

Stálobarevné solární autofólie s homologací, Scotchtint™ Panther Auto Film pro zvýšení komfortu a bezpečnosti vašeho cestování, ochranu posádky a interiéru vozidla před teplem a UV paprsky. Pozor: Skla př. dveří min. propustnost 70%. Čelní sklo pouze ztemňující pás viz "osvědčení o schválení.pdf" uvnitř této sekce.

 

Ochranné autofólie 

Vysoce účinné ochranné polyuretanové fólie jsou speciálně určené k ochraně lakovaných povrchů karosérií automobilů, autobusů, motocyklů apod. proti poškození. Ochranné polyuretanové fólie jsou čiré, průhledné a proto se též dají použít pro ochranu různých povrchů.

 

Ochranná folie na čelní sklo - ClearPlex® 

Díky inovativnímu řešení v podobě neviditelné ochranné fólie ClearPlex® se nyní nabízí možnost ochrany Vašeho čelního skla. Fólie ClearPlex® je první a jedinou křišťálově čistou fólií na čelní sklo. Patentované výsledky vývoje snižují nebezpečí poškození i rizika způsobená všeobecnými vlivy dopravy.

  

Grafické autofólie 

Rádi byste zachovali původní lak vašeho vozu nepoškozený, bez škrábanců a oděrek? Nebo vám již nevyhovuje barva vašeho vozu? Vyzkoušejte potahové autofólie. Chcete, aby vaše auto vypadalo jako by bylo z karbonových vláken? Autofólie Carbon Fiber Finish vypadá na pohled i na dotek jako opravdový díl z karbonu, ale za zlomek ceny.

  

Bezpečnostní autofólie a optické fólie 

Bezpečnostní fólie Scotchshield™ Safety and Security Window Films poskytují vyšší zabezpečení před proniknutím do vozu okny. Jsou schopny výborně držet střepy skla pohromadě a zabránit tak ještě lépe zranění posádky při případné autohavárii. Optické fólie pro změnu vzhledu např. pískované sklo, mléčné sklo, ornamentální sklo a pod. 

 

 

Aplikaci námi dodávaných autofólií provádíme na všech našich pobočkách viz rubrika kontakty. Na montáž poskytujeme záruku v délce životnosti aplikované fólie. Záruky na jednotlivé fólie poskytujeme dle doporučení výrobce v trvání 3 až 15 let, bližší informace najdete u jednotlivých fólií nebo skupin fólií. 

 

Vážení zákazníci, nenašli jste požadované zboží či službu, potřebujete radu nebo pomoc?

Vyplňte prosím kontaktní formulář, rádi Vám pomůžeme.

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ